System monitoringu

System klimatyzacji

Klimatyzatory przenośne
Klimatyzator przenośny to idealne rozwiązanie Twoich problemów, jeśli oczekujesz natychmiastowego rezultatu, szczególnie, Ĺźe moĹźesz ustawić go w dowolnym miejscu w domu.

Klimatyzatory ścienne
Klimatyzatory ścienne to jednostki typu split, które łączą w sobie małe wymiary z duĹźą wydajnością i cichą pracą.

Klimatyzatory ścienno przysufitowe
Klimatyzatory ścienno-przysufitowe to jednostki typu split, które łączą w sobie małe wymiary, cichą pracę i wydajność powietrza na poziomie urządzeń przysufitowych.

Klimatyzatory przypodłogowe
Klimatyzatory uniwersalne przysufitowo/podłogowe to jednostki typu split, szczególnie przystosowane do montaĹźu we wnękach podokiennych lub na strychach. Ich budowa, pozornie przypominająca najnowocześniejsze grzejniki, jest wynikiem wielu badań.

Klimatyzatory przysufitowe
Klimatyzatory przysufitowe to jednostki typu split, które montowane są bezpośrednio do konstrukcji stropu. Istnieje równieĹź moĹźliwość zamontowania ich do konstrukcji nośnej przytwierdzonej do ściany.

Klimatyzatory okienne
Klimatyzatory okienne to jednostki typu monoblok. Są to urządzenia, które nie wymagają długotrwałych prac montaĹźowych, gdyĹź ich instalowanie ogranicza się wyłącznie do osadzenia w otworze okiennym lub w murze.

Klimatyzatory kanałowe
Klimatyzatory kanałowe to jednostki typu split, które umoĹźliwiają centralne rozprowadzenie powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń jednocześnie.

Klimatyzatory kasetonowe
Klimatyzatory kasetonowe to jednostki typu split, które instalowane są w przestrzeni sufitu podwieszanego. Taka lokalizacja umożliwia równomierną dystrybucję chłodnego powietrza z centralnego punktu pomieszczenia.

Klimatyzatory Multi
System multi to koncepcja w zakresie klimatyzatorów o duĹźej wydajności. Koncepcja ta zaowocowała możliwością podłączenia do czterech jednostek wewnętrznych dużej mocy do jednej jednostki zewnętrznej.

System klimatyzacji

Pic 3

System ociepleniowy Isocell - Ocieplamy budynki w systemie wdmuchiwania i natryskiwania wełny celulozowej ISOCELL i wełny mineralnej oraz styropianu.

Pic 2

Systemy monitoringu wizyjnego - system oparty na kamerach przemysłowych oparty w zależności od zapotrzebowania o kamery dzień - noc, kamery obrotowe, i kamery z diodami IR (widzące w ciemności).

Pic 3

Systemy automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych - Serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz systemów zautomatyzowanych.