System monitoringu

Systemy monitoringu wizyjnego

Systemy do monitoringu przemysłowego - system oparty na kamerach przemysłowych oparty w zależności od zapotrzebowania o kamery dzień - noc, kamery obrotowe, i kamery z diodami IR (widzące w całkowitej ciemności).

Systemy oparte o kamery IP - systemy dla hoteli, restauracji, schronisk itp. Nie wymaga instalacji serwera. Umożliwia miedzy innymi udostępniane podglądu z kamery na własnej stronie WWW, wysyłanie po wykryciu ruchu zdjęcia lub filmu na serwer internetowy lub email.

Do każdego z systemów możliwy jest dostęp z zewnątrz przez program klienta który może być zainstalowany na komputerze przenośnym, PDA lub telefonie komórkowym z systemem Symbian ( Np. Nokia N70, N80 i inne)

Systemy monitoringu wizyjnego

Pic 3

System ociepleniowy Isocell - Ocieplamy budynki w systemie wdmuchiwania i natryskiwania wełny celulozowej ISOCELL i wełny mineralnej oraz styropianu.

Systemy Klimatyzacji

System Klimatyzacji - wentylacji i rekuperacji. Stosowane systemy umożliwiają zaoszczędzić energię oraz stworzyć przyjemny klimat zarówno latem jak i zimą .

Pic 3

Systemy automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych - Serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz systemów zautomatyzowanych.

 
sinclair isocel zelmer   siemens fujitsu tkanmet